První den v Austrálii

Jak už jsem psal, byli jsme dostatečně uvítáni. Se vším jsme se seznámili, udělali si pár sandwichů a šli se podívat do města. Cíl byl najít školu, abychom věděli kudy kam a jak rychle.
Školu jsme našli absolutně v pohodě, dokonce snad i podle čuchu, do mapy jsme se koukli až cca 200m od školy. Fakt se tam jde poměrně dost dobře, normální chůzí okolo 40 minut.
Po cestě jsme narazili na pěší zónu, je v ulici Queens street, této části se říka Queens street Mall. Je to obchod vedle obchodu, takový klon Pařížské a Obchodního centra Černý most před rekonstrukcí. Je tu opravdu všechno: Luis Vuitton, banky, burger king (tady se jmenuje jinak, něco jako Hunger Jerry, ale double whoppera mají), je tu lékarna, vodafon, další operatoři, boty, jídlo, sportovní obchod, JB Hifi (tady mají elektroniku, zřejmě jsou i AR, protože mají takové stolky s Apple věcmi jako v datartu, nebo elektroworldu, ale takovej bordel v tom, to člověk nevidí).
Přišli jsme domu okolo 1:30 unavení, ucapkaní a do Aileen daleko, schrupli jsme si.
Aileen přišla okolo 3, pozdravila nás, dala nám najíst a připojila k internetu.
Zase se prospat, tentokrát tak 3 hodinky do večeře. Aileen uvařila super maso s troškou pepřové omáčky.
Při večeři jsme se seznámili s Anthonym z Italie z Říma a Andreem z Francie.
Hned jak jsme se odvalili od stolu, Aileen je zdatná kuchařka a narvala nás, jsme si asi 2h psali s rodinami, všichni jsou tací nadržení, jak se máme, co děláme a hlavně fotky.

Totálně vyčerpaní jdeme spát a v tu chvíli Aileen se zmrzlinkou na wafli politá čokoládou, a to celé s podnosem až pod nos (tedy přímo do postele). Pecka 5* hotel.

Mrtví umíráme v posteli.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.